İnsan

İNSAN HAKLARINA SAYGIYI GELİŞTİRECEĞİZ

2025 HEDEFİ: İnsan haklarına saygıyı değer zincirimizde geliştirmeye devam edeceğiz ve Tedarikçi Davranış Kurallarımızın tüm franchise ve joint venture ortaklarımız tarafından da benimsenmesini sağlayacağız.
2025 HEDEFİ: Sustainable Farming lnitiative’in 2,8 milyon hektarlık bir alanda uygulanmasını sağlayarak insan haklarına saygının geliştirilmesini, üretimlerin geçim koşullarının ve verimlerinin iyileştirilmesini ve sürdürülebilir tarımsal faaliyetlerinin artırılmasını amaçlayan çalışmalara odaklanacağız.

ÇEŞİTLİLİĞİ, KADINLARIN İŞ HAYATINDA İLERLEMESİNİ VE AİLELERİNE BAKMAKLA YÜKÜMLÜ ÇALIŞANLARI DESTEKLEYECEĞİZ

2025 HEDEFİ: Faaliyet gösterdiğimiz toplulukları yansıtan çeşitli, kapsayıcı ve bağlı bir iş gücü oluşturacak, yönetici rollerinde cinsiyet eşitliği sağlayacak ve kadın çalışanlar için eşit ücretlendirme yapacağız.

REFAHI ARTIRACAĞIZ

2025 HEDEFİ: PepsiCo Vakfı’nın ortaklığıyla en az 12,5 milyon kadın ve kız çocuğunun faydalanacağı girişimlere 100 milyon dolar yatırım yapacağız. Kapsayıcı ve bütünsel bir yaklaşımın kadınların başarıya ulaşmasına yardımcı olacağına ve bu şekilde sürdürülebilir toplumlar yaratabileceğimize inanıyoruz